شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
    شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

روابط عمومی

روابط عمومی

 

  روابط عمومی شهرداری صفادشت در فرمان برداری و توجه به فرمايش مقام معظم رهبری كه "روابط عمومی های بخش های مختلف دولت بايد فعال شوند و با استفاده از رسانه ملي و روزنامه ها، اقدامات مختلف را با زبانی تاثيرگذار و قابل فهم به اطلاع مردم برسانند." فعاليت خود را در بخش های گوناگون انجام مي دهد تا با مشاركت شهروندان، از حق داشتن شهری دوست داشتنی برخوردار شويم.

 

شرح مهم ترين برنامه های روابط عمومی شهرداری صفادشت

برنامه ريزی در تشويق توسعه روحيه مشاركت عمومی شهروندان در آباداني و پيشرفت شهر  ، آذين بندی شهر در گرامي داشت مناسبت های مختلف ملي و مذهبي، انعكاس اخبار حوزه صفادشت در پايگاه اطلاع رساني اينترنتي شهرداری صفادشت به نشاني www.safadasht.ir  شهرداری و  پايگاه های اطلاع رسانی ثابت و فعال در مراكز عمومی ، دانشگاه ها، ‌مساجد، مدارس و...، تلاش در جهت پويايي بيشتر  شماره تماس 137 با اطلاع رساني بهتر به شهروندان و كسب رتبه اطمينان از تاثير برقراری تماس و تلاش در جهت استفاده از شيوه های اطلاع رسانی نوين ، تهيه و انتشار  نشريات  و گزارش عملكرد از جمله مهم ترین فعالیت های روابط عمومی است.

 استفاده از سامانه پيامك در ارتباط با شهروندان، اطلاع رساني افتتاح پروژه های قابل بهره برداری ، اطلاع رسانی افتتاح پروژه های قابل بهره برداری و ...، برنامه ريزی در افزايش ميزان بهره وری سازه های عمرانی شهرداری، برنامه ريزی در تداوم ارتباط با شهروندان پس از آغاز بهره برداری سازه های عمراني شهرداری،همكاری با ادارات و نهادها،ارتباط با خبرگزاری ها در ارائه اخبار فعاليت ها،ارتباط با صدا و سيما در پوشش برنامه های ويژه،برنامه ريزی در جهت تقويت روحيه نشاط كاركنان شهرداری با اجرای فعاليت های منظم ويژه،تهيه و ساخت نماهنگ و ويژه نامه و... در غني كردن فرصت انتظار مراجعان شهرداری،برنامه ­ريزی در اجرای گرامی داشت مناسبت های ملي و مذهبی هم چون ارتحال امام (ره)، نيمه شعبان،ماه محرم، ماه رمضان، روز دانش آموز،ولادت حضرت علي(ع)،ايام فاطميه،عيد مبعث، ميلاد حضرت رسول(ص)،عيد غدير ، روز معلم و همكاری در برگزاری راهپيمايی های چون روز قدس ،22 بهمن و ... هم از دیگر برنامه های این واحد است.

  

 

تلفن137

   سامانه  تلفني 137 که آن را سامانه " مدیریت شهری " نیز می‌گویند به عنوان پلی میان شهرداری و مردم، درصدد پاسخ گویی به مشکلات و نیازهای شهروندان در مسایل مرتبط با شهرداری صفادشت است. بنابراین هریک از شهروندان در سطح شهر هر نوع مشکل یا درخواستی در رابطه با فعالیت های شهرداری داشته باشند می‌توانند به طور شبانه‌روزی با شماره تلفن 137 تماس بگیرند و آن را مطرح کنند.

    سامانه تلفني 137  در راستای رسیدن به مدیریت واحد شهری به وجود آمده است. پیام ها روزانه دریافت و به واحد مربوط فرستاده می شوند،گاهی این مشکلات فقط مربوط به شهرداری نیست اما این سامانه با جمع‌آوری دقیق آن ها و ارجاع به اداره مربوط درصدد است تا پس از مدتی، نیاز به مدیریت واحد شهری را مطرح کند.

   امیدمی رود با همکاری مردم و خدمات بهتر، این سامانه در باور عمومی شهروندان گرامي صفادشت نهادینه شده و اعتماد قلبی به آن تقویت شود.

 

                    *مدير روابط عمومي شهرداري صفادشت: مصطفی اسدی

 

 

نظرات بینندگان
بدون نظر
ثبت نظر
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 
 
 
شهردار صفادشت
مطالب ویژه
  • پیام تبریک شهردارصفادشت به مناسبت میلاد حضرت علی علیه السلام 
  • برگزاری جلسه ملاقات عمومی شهرداری صفادشت با شهروندان 
  • بسته تشویقی شهرداری صفادشت جهت تحکیم بنیان خانوده پرسنل 
  • کمک هزینه شهرداری صفادشت به دانش آموزان  بی بضاعت شهر جهت خرید تبلت
مزایده و مناقصه
  • اطــلاعــیه مناقصه ومزایده
  • اطــلاعــیه مناقصه
  • اطــلاعــیه مناقصه
  • اطــلاعــیه مناقصه وتجدید آگهی مناقصهویژه شهروندان
مناقصات شهرداری مدیریت شهری
اطلاعات جغرافیایی اطلاع رسانی
ملاقات عمومی
پیوندها


صفحه نخست درباره ما تماس با ما RSS
INFO@SAFADASHT.IR

همه حقوق این سایت متعلق به شهرداری صفادشت است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

برنامه نویسی و اجرا:
امید فرمانی 09399932793