اجرای پروژه فاضلاب شهری صفادشت توسط شهرداری و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)

https://safadasht.ir/?p=11861

پروژه فاضلاب شهری صفادشت توسط شهرداری و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در مرحله اجرایی قرار گرفت
photo_2023-05-08_14-25-52

به گزارش روابط عمومی شهرداری صفادشت ، احسان زرگر رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر صفادشت، ضمن تشریح تفاهم‌نامه‌های تبادلی بین شهرداری صفادشت ، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران به‌عنوان دستگاه نظارت اجرای پروژه فاضلاب شهری و شهرک صنعتی صفادشت از محل اعتبارات تملک دارایی‌ها و درآمد حاصل از فروش املاک شهرداری، گفت: تأمین اعتبار و ساماندهی پروژه فاضلاب شهرک صنعتی صفادشت نیز در دستور کار است.

زرگر در جلسه هماهنگی اجرایی فاضلاب شهری صفادشت با بیان اینکه مدیریت شهری صفادشت خود را خادم مردم می‌داند و در اجرا و تکمیل پروژه‌های زیربنایی و عام‌المنفعه به‌ویژه حمایت همه‌جانبه از بخش تولید و صنعت در راستای جذب سرمایه‌گذار و اشتغالزایی اهتمام ویژه‌ای دارد، گفت: انتظار مردم از مسئولان اتخاذ شیوه های مدیریت جهادی جهت تسریع در اجرا و بهره برداری از پروژه‌های زیرساختی باتوجه‌به شرایط اقلیمی و خشکسالی و کمبود آب شرب و کشاورزی میباشد.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر با بیان اینکه ساماندهی فاضلاب شهری و شهرک صنعتی صفادشت از محل اعتبارات استانی بسیار زمانبر خواهد شد ، به اهتمام شهرداری برای بهره‌برداری از پساب تصفیه‌خانه‌ها برای بخش صنعت و کشاورزی منطقه اشاره و افزود: برای تسریع در این امر، جلسات و بازدیدهای کارشناسی متعددی برگزار شده که باهمت مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) ، عملیات اجرایی این طرح که بسیار مهم و حیاتی میباشد با سرعت مطلوبی آغاز شده است.

احسان زرگر با اشاره به اینکه هیچ مانعی بر سر راه اجرای پروژه‌های فاضلاب در شهر و شهرک صنعتی وجود ندارد افزود: نباید روند اداری و امورات بین سازمانی، خللی در کار عملیات اجرایی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) ایجاد کند.

وی با بیان اینکه احداث پروژه فاضلاب شهری صفادشت از مطالبات بحق و قدیمی شهروندان شهر صفادشت است، تأکید کرد: همه مسئولان شهرستانی حداکثر توان خود را در جهت تسریع در اجرایی شدن طرح‌های آب و فاضلاب شهری به کار ببندند.

این مقام مسئول با تأکید بر لزوم سرعت در اجرای این طرح مهم و حیاتی افزود: شهرداری صفادشت می‌تواند بعد از افتتاح پروژه به مدت‌ ۱۷ سال حق بهره برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب شهری را به‌عنوان بهره‌بردار داشته باشد و منافع حاصل از آن را در جهت توسعه شهر صفادشت به کار گیرد ، ضمن اینکه هم اکنون رایزنی هایی جهت افزایش مدت‌زمان بهره‌برداری از این طرح در حال انجام میباشد.

وی در پایان گفت : مردم صفادشت همواره همراهی خوبی در روند اجرایی پروژه‌ها با مجموعه مدیریت شهری داشته‌اند که مدیریت شهری از صبر و حوصله آن‌ها قدردانی و بابت هر گونه خللی در تردد شهروندان از مردم شریف صفادشت عذرخواهی می‌نماید.

انتهای پیام/

آدرس: ملارد، صفادشت، بلوار امام خمینی (ره)، شهرداری صفادشت

تلفن: 3-02165432550

ایمیل: info@safadasht.ir