برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری صفادشت

https://safadasht.ir/?p=15502

photo12439378034

به گزارش روابط عمومی شهرداری صفادشت،صبح امروزیکشنبه۱۷ تیرماه با حضور مهدی زاده معاون اداره کل حراست استانداری تهران،شاملو مسئول امورشهرستانهای دفتر مرکزی حراست استانداری،عارف زاده کارشناس حراست های غرب استان تهران دفترمرکزی حراست استانداری،محمدعلی کریمی شهردار صفادشت و مدیران ستادی شهرداری جلسه تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری صفادشت در محل سالن جلسات شهرداری برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه شهردار صفادشت ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و خوشامدگویی به حاضرین،از زحمات ابوالفضل شهریار در مدت تصدی مسئولیت حراست شهرداری صفادشت تشکر نموده و برای علی حجازی فر سرپرست جدید حراست شهرداری آرزوی موفقیت نمود.

مهدی زاده معاون اداره کل حراست استانداری تهران نیز در این نشست ضمن تقدبر از عملکرد ابوالفصل شهریار در دوره تصدی خود گفت: از مهمترین وظایف حراست در ادارات؛سالم سازی محیط اداری، پیشگیری از وقوع تخلف،شناسایی عوامل نارضایتی در مجموعه و داشتن ارتباط خوب با کارکنان می باشد که باید بیش از پیش مورد توجه مسئول جدید قرار گیرد.

در پایان این جلسه با حضورمسئولین با اهدای لوح تقدیر از ابوالفضل شهریار تجلیل به عمل آمد و حکم سرپرستی علی حجازی بخش به عنوان مسئول جدیدحراست شهرداری صفادشت قرائت و به وی ابلاغ گردید.

انتهای پیام/

آدرس: ملارد، صفادشت، بلوار امام خمینی (ره)، شهرداری صفادشت

تلفن: 3-02165432550

ایمیل: info@safadasht.ir