تأمین اعتبار برای ساماندهی گلزار شهدا بی بی سکینه

https://safadasht.ir/?p=11452

photo_2023-04-30_09-27-47

جلسه کارگروه ساماندهی گلزار شهدای آستان مقدس بی بی سکینه سلام الله علیها با حضور جابر کریمی فرماندار ملارد برگزار شد.

در ابتدای جلسه، روسای ادارات اوقاف و بنیاد شهید امور ایثارگران شهرستان گزارشی از مصوبات جلسات قبل و طرح های پیشنهادی خود را برای ساماندهی گلزار شهدای آستان مقدس بی بی سسکینه سلام الله علیها اجراء ارائه نمودند.

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر بین حاضرین، مقرر شد ظرف یک ماه آینده طرح جامع ساماندهی این گلزار با همکاری شهرداری صفادشت و بنیاد شهید ملارد شهرستان نهایی و برای جلسه آتی ارائه تا تصمیم گیری شود.

جابر کریمی فرماندار ملارد در ادامه این جلسه در سخنانی ضمن ابراز گلایه از کندی روند تهیه طرح و وضع نامناسب مزار شهداء گفت: با رایزنی که با مدیرکل بنیاد شهید استان در هفته گذشته داشتیم قرار شد اعتبار مناسبی به منظور ایجاد فضایی متناسب با شان و جایگاه شهداء در سالجاری اجرا شود.

فرماندار ملارد اظهارکرد: نابسامانی گلزار خانواده های شهداء را گله مند کرده است و این موضوع به هیچ عنوان برای ما به عنوان یک مسئول در نظام جمهوری اسلامی قابل پذیرش نیست.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۷۰ شهید والامقام در گلزار شهدای استان مقدس بی بی سکینه( س)مدفون هستند، افزود: وظیفه ما معرفی صحیح شهدا به نسل امروز است، باید سعی کرد تحت هیچ شرایطی یاد و خاطره شهدا از ذهن ها فراموش نشود.

لازم به ذکر است در این جلسه خدایار رئیس شورای اسلامی وکریمی شهردار صفادشت حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

آدرس: ملارد، صفادشت، بلوار امام خمینی (ره)، شهرداری صفادشت

تلفن: 3-02165432550

ایمیل: info@safadasht.ir