روابط عمومی

مصطفی اسدی صفا

مسئول روابط عمومی شهرداری صفادشت:مصطفی اسدی صفا

شماره تماس مستقیم: ۶۵۴۳۲۵۰۶-۰۲۱

شماره تماس شهرداری: ۳-۶۵۴۳۲۵۵۰-۰۲۱    داخلی ۳۱۵

روابط عمومی شهرداری صفادشت در فرمان برداری و  با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که “روابط عمومی های بخش های مختلف دولت باید فعال شوند و با استفاده از رسانه ملی و روزنامه ها، اقدامات مختلف را با زبانی تاثیرگذار و قابل فهم به اطلاع مردم برسانند.” فعالیت خود را در بخش های گوناگون انجام می دهد تا با مشارکت شهروندان، از حق داشتن شهری دوست داشتنی برخوردار شویم.

شرح مهم ترین برنامه های روابط عمومی شهرداری صفادشت

برنامه ریزی در تشویق توسعه روحیه مشارکت عمومی شهروندان در آبادانی و پیشرفت شهر ، آذین بندی شهر در گرامی داشت مناسبت های مختلف ملی و مذهبی، انعکاس اخبار حوزه صفادشت در پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی شهرداری صفادشت به نشانی www.safadasht.ir شهرداری و پایگاه های اطلاع رسانی ثابت و فعال در مراکز عمومی ، دانشگاه ها، ‌مساجد، مدارس و…، تلاش در جهت پویایی بیشتر شماره تماس ۱۳۷ با اطلاع رسانی بهتر به شهروندان و کسب رتبه اطمینان از تاثیر برقراری تماس و تلاش در جهت استفاده از شیوه های اطلاع رسانی نوین ، تهیه و انتشار نشریات و گزارش عملکرد از جمله مهم ترین فعالیت های روابط عمومی است.

استفاده از سامانه پیامک در ارتباط با شهروندان، اطلاع رسانی افتتاح پروژه های قابل بهره برداری ، اطلاع رسانی افتتاح پروژه های قابل بهره برداری و …، برنامه ریزی در افزایش میزان بهره وری سازه های عمرانی شهرداری، برنامه ریزی در تداوم ارتباط با شهروندان پس از آغاز بهره برداری سازه های عمرانی شهرداری،همکاری با ادارات و نهادها،ارتباط با خبرگزاری ها در ارائه اخبار فعالیت ها،ارتباط با صدا و سیما در پوشش برنامه های ویژه،برنامه ریزی در جهت تقویت روحیه نشاط کارکنان شهرداری با اجرای فعالیت های منظم ویژه،تهیه و ساخت نماهنگ و ویژه نامه و… در غنی کردن فرصت انتظار مراجعان شهرداری،برنامه ­ریزی در اجرای گرامی داشت مناسبت های ملی و مذهبی هم چون ارتحال امام (ره)، نیمه شعبان،ماه محرم، ماه رمضان، روز دانش آموز،ولادت حضرت علی(ع)،ایام فاطمیه،عید مبعث، میلاد حضرت رسول(ص)،عید غدیر ، روز معلم و همکاری در برگزاری راهپیمایی های چون روز قدس ،۲۲ بهمن و … هم از دیگر برنامه های این واحد است.

تلفن۱۳۷

سامانه تلفنی ۱۳۷ که آن را سامانه ” مدیریت شهری ” نیز می‌گویند به عنوان پلی میان شهرداری و مردم، درصدد پاسخ گویی به مشکلات و نیازهای شهروندان در مسایل مرتبط با شهرداری صفادشت است. بنابراین هریک از شهروندان در سطح شهر هر نوع مشکل یا درخواستی در رابطه با فعالیت های شهرداری داشته باشند می‌توانند به طور شبانه‌روزی با شماره تلفن ۱۳۷ تماس بگیرند و آن را مطرح کنند.

سامانه تلفنی ۱۳۷ در راستای رسیدن به مدیریت واحد شهری به وجود آمده است. پیام ها روزانه دریافت و به واحد مربوط فرستاده می شوند،گاهی این مشکلات فقط مربوط به شهرداری نیست اما این سامانه با جمع‌آوری دقیق آن ها و ارجاع به اداره مربوط درصدد است تا پس از مدتی، نیاز به مدیریت واحد شهری را مطرح کند.

امید می رود با همکاری مردم و خدمات بهتر، این سامانه در باور عمومی شهروندان گرامی صفادشت نهادینه شده و اعتماد قلبی به آن تقویت شود.

 شماره مستقیم روابط عمومی :۶۵۴۳۲۵۰۶– ۰۲۱

آدرس: ملارد، صفادشت، بلوار امام خمینی (ره)، شهرداری صفادشت

تلفن: 3-02165432550

ایمیل: info@safadasht.ir